alphaservis OPRAVY DOMÁCÍCH SPOTŘEBIČŮ
volejte
465 322 747
volejte
777 765 501

Bezpečnostní upozornění u myček nádobí Bosch

   U velmi omezeného počtu myček nádobí značek Bosch a Siemens, vyrobených v letech 1999-2005, bylo zjištěno, že existuje nebezpečí přehřátí jedné z elektrických součástek, které může ve velice ojedinělých případech způsobit riziko vzniku požáru. Žádáme majitele těchto myček o kontrolu modelu, šarže a sériového čísla dle instrukcí. Navštivte prosím následující odkazy pro značku Bosch a Siemens.

   Společnost BSH se zavázala, že u všech produktů bude dodržovat nejvyšší standardy bezpečnosti, kvality zpracování a spolehlivosti. Společnost zahájila proto dobrovolné a bezplatné bezpečnostní opatření. Je nám velice líto, pokud Vám toto opatření způsobí nějaké potíže, a předem Vám děkujeme za spolupráci a trpělivost.

Několik častých dotazů:

Co mám dělat, pokud zjistím, že můj model myčky je jeden z těch, jichž se toto opatření týká?

   Udělal/a jste správně, že jste se s námi přímo spojil/a. Značky Bosch a Siemens Vám nabízí dvě možnosti. Můžete si s námi sjednat bezplatnou opravu myčky u Vás doma, která závadu kompletně odstraní, nebo pokud si budete chtít koupit novou myčku značky Bosch/Siemens, můžete využít naši nabídku na vrácení hotovosti. Vaši starou myčku tak budete moci vyměnit za novou myčku značky Bosch s tím, že vám po jejím zakoupení bude vráceno 20 % z kupní ceny

   Mezitím Vám v rámci preventivních opatření doporučujeme, abyste myčku používal/a pouze pod dohledem.

Můžu problém opravit sám/sama nebo může opravu provést jiný nezávislý technik?

   Ne. Opravu ovládacího panelu musí provést vyškolený servisní technik společnosti Bosch domácí spotřebiče. Tato oprava závadu zcela odstraní.

   Pouze pokud opravu provede vyškolený servisní technik společnosti Bosch domácí spotřebiče, můžeme zajistit, že bude provedena v souladu s našimi standardy a že zařízení může být dále používáno bezpečně a bez rizika.

 

Kolik bude tato oprava stát?

   Oprava bude provedena zdarma.

Můžu možnost vrácení hotovosti využít při nákupu produktu jiných značek, než jsou Bosch?

   Možnost vrácení hotovosti platí pouze pro myčky nádobí značek Bosch a Siemens.