alphaservis OPRAVY DOMÁCÍCH SPOTŘEBIČŮ
volejte
465 322 747
volejte
777 765 501

Pečujeme o spotřebiče Bosch

   Provádíme autorizované opravy kompletního sortimentu výrobků - praček, sušiček, myček nádobí, elektrických i plynových sporáků, chladniček, mrazniček, vestavných spotřebičů i malých přístrojů značky Bosch

 

Pro objednání opravy je NUTNÉ ZNÁT:

výrobní číslo spotřebiče = E.Nr. (z výrobního štítku umístěného na spotřebiči) - příklad: E.Nr. WFB 1605/01 FD 7502-000653
co nejpřesnější popis závady
datum zakoupení (u záruční opravy)

Pro objednání ND je NUTNÉ ZNÁT:

výrobní číslo spotřebiče = E.Nr. (z výrobního štítku umístěného na spotřebiči) - příklad: E.Nr. WFB 1605/01 FD 7502-000653

 

Opravovaný sortiment:

automatické pračky
sušičky prádla
myčky nádobí
chladničky a mrazničky (vč. kombinovaných)
sporáky elektrickéa kombinované (plynová varná deska + el. trouba)
mikrovlnné trouby
vysavače
odsavače par
malé spotřebiče (kávovary, kávomlýnky, kuch. roboty, el. šlehače, varné konvice, žehličky, odšťavňovače, vařiče vajec, el. kráječe, opékače topinek, fritézy, vysoušeče vlasů atd.)

 Značka Bosch je v oblasti domácích spotřebičů již více než 75 let symbolem technologické vyspělosti, pečlivého zpracování a spolehlivosti. Dnes patří k předním značkám domácích spotřebičů v Evropě. Ledničky, pračky, myčky, sporáky a malé spotřebiče se prodávají po celém světě.

Podle myšlenky zakladatele značky Roberta Bosche vytvářet technologii pro život spotřebiče Bosch usnadňují lidem každodenní život a zvyšují jeho kvalitu. Jejich design je navrhován s důrazem na kvalitu a technologickou preciznost. K důležitým hodnotám značky patří od počátku také respekt k lidem a přírodě, který se odráží ve výrobě energeticky úsporných spotřebičů, šetřících přírodní zdroje, a v podpoře trvale udržitelného rozvoje.

Bosch od svého vzniku staví na hodnotách, jako je udržitelný rozvoj, vysoká kvalita produktů, technologická vyspělost, kvalita života a odpovědnost ve vztahu k zákazníkům, dodavatelům i zaměstnancům.

Inovací k úsporám

„Je lepší přijít o peníze než o důvěru.“ Slova zakladatele značky Roberta Bosche dodnes tvoří krédo všech firemních aktivit. Značka Bosch spojuje 120letou tradici s neustálou inovací a dnes je symbolem nejvyšší kvality a spolehlivosti.

Inovace mají u značky Bosch nejvyšší prioritu. Proto firma nezávisle na hospodářských podmínkách věnuje nemalé finanční prostředky na výzkumně-vývojovou činnost. Toto myšlení se odráží v počtu inovací přihlášených u patentového úřadu – v roce 2005 to bylo více než 2800 vynálezů. Řada technologií použitých poprvé u produktů značky Bosch se dnes stala obchodním standardem.

Důležitou roli v aktivitách značky hraje také ochrana životního prostředí. Spotřebiče Bosch jsou výjimečně úsporné co do spotřeby energie a vody. Chladničky za posledních 17 let omezily spotřebu energie až o 58 %, spotřeba vody v pračkách poklesla o 66 % a v myčkách o 30 %. Zhruba 50 milionů EUR, které Bosch ročně vynakládá na zlepšení životního prostředí, je investicí do důvěry budoucích generací.

Související články:
Náhradní díly pro roboty Bosch MUM | Originální náhradní díly a příslušenství Bosch

Servisní formulář - požadavek/potvrzení

Položky označené * jsou povinné

Mohly by Vás zajímat opravy následujích spotřebičů