alphaservis OPRAVY DOMÁCÍCH SPOTŘEBIČŮ
volejte
465 322 747
volejte
777 765 501

Pečujeme o spotřebiče Fagor

   Nově dovážené výrobky značky Fagor neopravujeme, jedná se o jiného výrobce!

   Provádíme autorizované opravy kompletního sortimentu výrobků - praček, sušiček, myček nádobí, elektrických i plynových sporáků, chladniček, mrazniček, vestavných spotřebičů i malých přístrojů značky.

Fagor Electrodomésticos má za sebou více jak padesátiletou tradici ve výrobě domácích spotřebičů

Značka ukončila činnost v listopadu 2013

Skupina Fagor se řadí mezi pět nejvýznamnějších výrobců bílé techniky v Evropě. Zaměstnává 8 400 lidí a disponuje 8 výrobními závody ve Španělsku (Fagor Electrodomésticos), 5 ve Francii (Fagor-Brandt), jedním v Polsku (Fagor-Mastercook) a dalšími výrobními jednotkami v Itálii, Maroku a Číně. Má filiálky v 18 zemích sveta a exportuje svoje výrobky do 130 státu všech kontinentu. V roce 2009 fakturace skupiny Fagor činila 1,4 miliardy EUR a celková roční produkce představuje více jak 8 milionu výrobku.

Skupina Fagor je největším evropským výrobcem vrchem plněných praček a průtokových ohřívačů, zatímco světové prvenství ji patří ve výrobe tlakových hrnců. Je průkopníkem nejprogresivnejších technologií, jakými jsou např. pyrolytické čištení pečicích trub nebo vaření na indukčních deskách.

Skupina Fagor je součástí nejvetšího družstevního seskupení na světě MCC (Mondragón Corporación Cooperativa) s více jak 85 000 členy, která je zároven jednou z nejvetších podnikatelských skupin Španelska. Ve výrobní divizi je nejvýznamnějším a největším členem Fagor.

Servisní formulář - požadavek/potvrzení

Položky označené * jsou povinné

Mohly by Vás zajímat opravy následujích spotřebičů