alphaservis OPRAVY DOMÁCÍCH SPOTŘEBIČŮ
volejte
465 322 747
volejte
777 765 501

Pečujeme o kávovary Jura

JURA – značka držíc se tempa běžícího času

Od r. 1931, švýcarská společnost s elektropřístroji JURA AG napomáhá rozvoji špičkové elektroniky určené především pro využití v domácnosti.

Průkopníkem v oblasti automatických espresso/kávovarů. Společnost JURA od poloviny r. 1980 značně přispěla k rozvoji elektroniky v oblasti domácích spotřebičů.

Tradice švýcarské společnosti se nyní může představit jako celosvětový partner. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Niederbuchsitenu, ve Švýcarsku. Spol. JURA má své obchodní zastoupení v Německu, Rakousku, Španělsku a Nizozemí. Naši obchodní partneři se snaží firmu věrně zastupovat.

Káva je po surovém oleji druhou světově-nejvýznamnější surovinou. Stále se zvyšující požadavky na kávu, motivují k objevování nových speciálních typů káv, jako je ristretto, espresso, cappuccino a macchiato...

V rapidně vzrůstajících požadavcích, společnost JURA nabízí řadu produktů s cílem dosáhnout nejvyšší kvality v každém šálku kávy, bez ohledu na sortu či druh pražené kávy.

JURA disponuje vysokou úrovní technologie, která umožní přípravu kávy přesně podle vašich nastavených hodnot přesně tak, aby naplnila vaši představu osobité chuti. Tímto se káva stane jedinečnou. Měřítkem je vaše vlastní chuť: Kvalita kávy je prostě nekompromisní.

Servisní formulář - požadavek/potvrzení

Položky označené * jsou povinné

Mohly by Vás zajímat opravy následujích spotřebičů